ikona informacyjna - język migowyJęzyk Migowy - Informacje
Numer Telefonu

32 632 01 00

Adres E-Mail

beskidzka@urovita.pl

Godziny Otwarcia

pon-pt: 8.00-18.00

Prywatna poradnia urologiczna – Chorzów

urolog-chorzow

W ramach Centrum Medycznego Beskidzka mogą Państwo skorzystać z konsultacji w prywatnej poradni urologicznej. Urolog jest specjalistą, który zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń układu moczowego u kobiet i mężczyzn. W zakresie jego kompetencji znajduje się także leczenie męskich narządów płciowych. Urolog wykonuje ponadto zabiegi związane z nieprawidłowościami rozwojowymi u mniejszych dzieci np. ze stulejką.

Z racji tego, że urologia zajmuje się układem moczowo-płciowym, konsultacja urologiczna powinna odbywać się po wcześniejszym przeprowadzeniu badań laboratoryjnych (np. badania krwi, moczu), ewentualnie prześwietlenia. Wówczas zdiagnozowanie dolegliwości może być zdecydowanie szybsze. Niezbędne analizy można przeprowadzić w naszym centrum, oddając próbki do badania w laboratorium medycznym. W przypadku bardzo uporczywych objawów, które wpływają na codzienne funkcjonowanie, wskazana jest natychmiastowa wizyta u lekarza, np. w naszej poradni urologicznej.

W jakich problemach pomaga urolog?

Zakres pracy lekarza urologa jest szeroki. Do najczęstszych problemów, którymi zajmuje się poradnia urologiczna, można zaliczyć:

  • bolesne oddawanie moczu i opuchlizna cewki moczowej,
  • mocno odczuwalne pieczenie podczas oddawania moczu,
  • nietypowy kolor oddawanego moczu,
  • zbyt częste lub niekontrolowane oddawanie moczu,
  • opuchlizna lub zaczerwienienie jąder i prącia.

W przypadku występowania wyżej wymienionych problemów wskazana jest szybka konsultacja z dobrym urologiem. Nie należy ich lekceważyć bowiem nieleczone mogą przerodzić się w poważne schorzenia.

Przychodnia Urologiczna Chorzów

Jeżeli szukają Państwo dobrego lekarza urologa w Chorzowie, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą placówką i umówienia wizyty w dogodnym terminie. Nasza poradnia urologiczna przyjmuje pacjentów bez skierowania. Jest to usługa odpłatna. Warto pamiętać, że urologia zajmuje się nie tylko zdrowiem mężczyzn. Również kobiety mogą zgłosić się do gabinetu, jeśli odczuwają dolegliwości ze story układu moczowego.

Specjaliści przyjmujący w prywatnej poradni urologicznej mają duże doświadczenie w rozpoznawaniu i leczeniu różnorodnych schorzeń. Pacjenci cenią sobie szczególnie pracę naszych lekarzy, podkreślając, że są to skuteczni, dobrzy urolodzy – w pełni profesjonalni, rzetelni i oddani swojej pracy. Nasze Centrum dysponuje też zaawansowanym sprzętem, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie wielu niezbędnych badań. Nowoczesne urologia zapewnia szybkie i skuteczne metody leczenia.

Przychodnia Urologiczna to nie jedyna jednostka, z pomocy której mogą skorzystać nasi pacjenci. W naszym Centrum Medycznym prywatnych konsultacji udzielają także lekarze innych specjalizacji:

Poradnia urologiczna – Chorzów, ul Strzelców Bytomskich 11

Konsultacje z zakresu urologii w ramach prywatnej poradni i w ramach NFZ świadczone są w Chorzowie, przy ul. Strzelców Bytomskich 11. Rejestracja na wizyty odbywa się codziennie, pod numerem telefonu 32 111 42 42. Na wizytę może zarejestrować się telefonicznie – od poniedziałku do piątku.