Prywatna poradnia urologiczna – Chorzów

W ramach Centrum Medycznego Beskidzka mogą Państwo skorzystać z konsultacji w prywatnej poradni urologicznej. Urolog jest specjalistą, który zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń układu moczowego u kobiet i mężczyzn. W zakresie jego kompetencji znajduje się także leczenie męskich narządów płciowych. Urolog wykonuje ponadto zabiegi związane z nieprawidłowościami rozwojowymi u mniejszych dzieci np. ze stulejką.

Z racji tego, że urologia zajmuje się układem moczowo-płciowym, konsultacja urologiczna powinna odbywać się po wcześniejszym przeprowadzeniu badań laboratoryjnych (np. badania krwi, moczu), ewentualnie prześwietlenia. Wówczas zdiagnozowanie dolegliwości może być zdecydowanie szybsze. Niezbędne analizy można przeprowadzić w naszym centrum, oddając próbki do badania w laboratorium medycznym. W przypadku bardzo uporczywych objawów, które wpływają na codzienne funkcjonowanie, wskazana jest natychmiastowa wizyta u lekarza, np. w naszej poradni urologicznej.

W jakich problemach pomaga urolog?

Zakres pracy lekarza urologa jest szeroki. Do najczęstszych problemów, którymi zajmuje się poradnia urologiczna, można zaliczyć:

  • bolesne oddawanie moczu i opuchlizna cewki moczowej,
  • mocno odczuwalne pieczenie podczas oddawania moczu,
  • nietypowy kolor oddawanego moczu,
  • zbyt częste lub niekontrolowane oddawanie moczu,
  • opuchlizna lub zaczerwienienie jąder i prącia.

Przychodnia Urologiczna Chorzów

Nasza poradnia urologiczna przyjmuje pacjentów bez skierowania. Jest to usługa odpłatna. Warto pamiętać, że urologia zajmuje się nie tylko zdrowiem mężczyzn. Również kobiety mogą zgłosić się do gabinetu, jeśli odczuwają dolegliwości ze story układu moczowego. Specjaliści przyjmujący w prywatnej poradni urologicznej mają duże doświadczenie w rozpoznawaniu i leczeniu różnorodnych schorzeń. Nasze Centrum dysponuje też zaawansowanym sprzętem, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie wielu niezbędnych badań. Nowoczesne urologia zapewnia szybkie i skuteczne metody leczenia.

Przychodnia Urologiczna to nie jedyna jednostka, z pomocy której mogą skorzystać nasi pacjenci. W naszym Centrum Medycznym prywatnych konsultacji udzielają także lekarze innych specjalizacji:

Prywatna poradnia urologiczna jest częścią przychodni znajdującej się na ulicy Beskidzkiej 3 w mieście Chorzów. Na wizytę może zarejestrować się telefonicznie – od poniedziałku do piątku.