Prywatna poradnia urologiczna – Chorzów

W ramach Centrum Medycznego Beskidzka mogą Państwo skorzystać z konsultacji w prywatnej poradni urologicznej. Urolog jest specjalistą, który zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń układu moczowego u kobiet i mężczyzn. W zakresie jego kompetencji znajduje się także leczenie męskich narządów płciowych. Urolog wykonuje ponadto zabiegi związane z nieprawidłowościami rozwojowymi u mniejszych dzieci np. ze stulejką.

Konsultacja urologiczna powinna odbywać się po wcześniejszym przeprowadzeniu badań laboratoryjnych (np. badania krwi, moczu), ewentualnie prześwietlenia. Wówczas zdiagnozowanie dolegliwości może być zdecydowanie szybsze. W przypadku bardzo uporczywych objawów, które wpływają na codzienne funkcjonowanie, wskazana jest natychmiastowa wizyta u lekarza.

W jakich problemach pomaga urolog?

Zakres pracy lekarza urologa jest szeroki. Do najczęstszych problemów, z którymi zgłaszają się pacjenci, można zaliczyć:

  • bolesne oddawanie moczu i opuchlizna cewki moczowej,
  • mocno odczuwalne pieczenie podczas oddawania moczu,
  • nietypowy kolor oddawanego moczu,
  • zbyt częste lub niekontrolowane oddawanie moczu,
  • opuchlizna lub zaczerwienienie jąder i prącia.

Wizyta w prywatnej przychodni urologicznej nie wiąże się z koniecznością posiadania skierowania. Jest to usługa odpłatna. W naszym Centrum Medycznym prywatnych konsultacji udzielają także lekarze innych specjalizacji:

Przychodnia znajduje się na ulicy Beskidzkiej 3 w mieście Chorzów. Na wizytę może zarejestrować się telefonicznie.