ikona informacyjna - język migowyJęzyk Migowy - Informacje
Numer Telefonu

32 632 01 00

Adres E-Mail

beskidzka@urovita.pl

Godziny Otwarcia

pon-pt: 8.00-18.00

Centrum Medyczne – internista w mieście Chorzów

Centrum Medyczne Beskidzka oferuje Państwu konsultacje lekarzy internistów. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści z długoletnim doświadczeniem w zakresie medycyny. Wszystkie konsultacje, których udziela lekarz internista, odbywają się w ramach współpracy z NFZ – co oznacza, że są bezpłatne dla wszystkich ubezpieczonych.

Czym zajmuje się internista?

W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) nasi lekarze przyjmują pacjentów od poniedziałku do piątku. W zakresie pracy internistów przyjmujących w przychodni znajduje się:

  • profilaktyka związana z chorobami wewnętrznymi,
  • diagnostyka,
  • wykonywanie badań analitycznych i diagnostycznych.

Nasi interniści zajmują się chorobami serca i układu krążenia, układem oddechowym, jak również kwalifikacją do rehabilitacji i szczepień. Pacjentami są zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Lekarz internista jest lekarzem pierwszego kontaktu, do którego należy zgłosić się w przypadku pogorszenia stanu zdrowia lub jakiegokolwiek dyskomfortu zdrowotnego. Wizyta u tego specjalisty pomoże rozpoznać schorzenie i wprowadzić leczenie. Internista zajmuje się także wydawaniem skierowań do odpowiednich specjalistów dla pacjentów wymagających dalszej opieki lub diagnostyki.

Placówka znajduje się w Chorzowie przy ulicy Beskidzkiej 3. Mogą Państwo skorzystać z rejestracji osobistej lub telefonicznej, które dostępne są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.