Ortopeda – Centrum Medyczne Chorzów

Centrum Medyczne Beskidzka prowadzi prywatną poradnię ortopedyczną. Konsultacje z ortopedą są wskazane między innymi w przypadku urazów oraz zwyrodnień narządów ruchu. Niezależnie od przyczyny schorzenia, ograniczona zostaje mobilność pacjenta, która wpływa na utrudnienie mu codziennego funkcjonowania. Urazy ortopedyczne w większości przypadków są także przyczyną mocno odczuwalnego bólu oraz dużego dyskomfortu, dlatego zalecamy szybką konsultację z naszymi specjalistami. Poradnia ortopedyczna jest miejscem, w którym można uzyskać fachową pomoc w tym zakresie. Nasza Przychodnia Ortopedyczna zapewnia profesjonalną pomoc medyczną pacjentom niezależnie od wieku – dzieciom, młodzieży, dorosłym oraz seniorom.

Jakimi schorzeniami zajmuje się ortopeda?

Lekarz ortopeda zajmuje się schorzeniami i kontuzjami także w przypadku osób aktywnych fizycznie czy sportowców. W tym przypadku pełna sprawność narządów ruchu oraz szybki powrót do pełnego zdrowia są bardzo ważne. Prywatna poradnia ortopedyczna pomaga pacjentom w urazach takich jak:

  • zwichnięcia i złamania kończyn,
  • stłuczenia i pęknięcia kości,
  • zapalenie ścięgien,
  • ograniczenia w ruchomości kończyn,
  • deformacje kostne,
  • obrzęki w obszarze narządów ruchu.

Poradnia ortopedyczna prowadzi ponadto diagnostykę i leczenie innych schorzeń w obrębie układu ruchu. Nowoczesny sprzęt, którym dysponuje nasze Centrum, ułatwia precyzyjne rozpoznanie źródła dolegliwości i opracowanie odpowiedniego planu terapii.

Przychodnia Ortopedyczna Chorzów

Prywatna poradnia ortopedyczna znajduje się w Centrum Medycznym przy ulicy Beskidzkiej 3 w mieście Chorzów. Ortopeda to nie jedyny specjalista, z którego usług pacjenci mogą skorzystać w ramach prywatnej poradni. Grono naszych lekarzy to między innymi:

Na wizyty można rejestrować się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00. Jeżeli chcą Państwo kompleksowo zadbać o swoje zdrowie, zapraszamy do Centrum Medycznego Beskidzka.