ikona informacyjna - język migowyJęzyk Migowy - Informacje
Numer Telefonu

32 632 01 00

Adres E-Mail

beskidzka@urovita.pl

Godziny Otwarcia

pon-pt: 8.00-18.00

Ortopeda – Centrum Medyczne Chorzów

ortopeda-chorzow

Centrum Medyczne Beskidzka prowadzi prywatną poradnię ortopedyczną, którą pacjenci polecają sobie wzajemnie w każdej sytuacji, w której potrzebny jest dobry ortopeda na terenie miasta Chorzów lub w najbliższym sąsiedztwie. Konsultacje z ortopedą są wskazane między innymi w przypadku urazów oraz zwyrodnień narządów ruchu. Niezależnie od przyczyny schorzenia, ograniczona zostaje mobilność pacjenta, która wpływa na utrudnienie mu codziennego funkcjonowania. Urazy ortopedyczne w większości przypadków są także przyczyną mocno odczuwalnego bólu oraz dużego dyskomfortu, dlatego zalecamy szybką konsultację z naszymi specjalistami. Poradnia ortopedyczna jest miejscem, w którym można uzyskać fachową pomoc w tym zakresie. Nasza Przychodnia Ortopedyczna zapewnia profesjonalną pomoc medyczną pacjentom niezależnie od wieku – dzieciom, młodzieży, dorosłym oraz seniorom.

Jakimi schorzeniami zajmuje się ortopeda?

Lekarz ortopeda zajmuje się schorzeniami i kontuzjami także w przypadku osób aktywnych fizycznie czy sportowców. W tym przypadku pełna sprawność narządów ruchu oraz szybki powrót do pełnego zdrowia są bardzo ważne. Prywatna poradnia ortopedyczna pomaga pacjentom w urazach takich jak:

  • zwichnięcia i złamania kończyn,
  • stłuczenia i pęknięcia kości,
  • zapalenie ścięgien,
  • ograniczenia w ruchomości kończyn,
  • deformacje kostne,
  • obrzęki w obszarze narządów ruchu.

Poradnia ortopedyczna prowadzi ponadto diagnostykę i leczenie innych schorzeń w obrębie układu ruchu. Nowoczesny sprzęt, którym dysponuje nasze Centrum, ułatwia precyzyjne rozpoznanie źródła dolegliwości i opracowanie odpowiedniego planu terapii.

Przychodnia Ortopedyczna Chorzów

Szukasz dobrego lekarza ortopedy w Chorzowie? Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą placówką w celu umówienia wizyty w dogodnym terminie z jednym z naszych polecanych ortopedów. W Centrum Medycznym Beskidzka mogą spotkać się Państwo z doświadczonymi, dobrymi lekarzami ortopedami, którzy stanowią jeden z solidnych fundamentów naszej palcówki. Nasi ortopedzi posiadają ogromne doświadczenie w pracy z różnorodnymi schorzeniami, dzięki czemu polecani są wśród osób zmagających się z dolegliwościami układu ruchu.

Poradnia ortopedyczna – Chorzów Ortopedia, ul Strzelców Bytomskich 11

Jeśli potrzebny jest Państwu dobry ortopeda – Chorzów to miasto, na terenie którego możemy zaoferować wysoko wykwalifikowaną pomoc. Nasz ortopeda przyjmuje prywatnie, w związku z czym nie potrzebujecie Państwo skierowania od lekarza rodzinnego. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z Poradnią Chorzów Ortopedia i jej zasadami rejestracji pacjentów poniżej.

Konsultacje z zakresu ortopedii w ramach prywatnej poradni świadczone są w Chorzowie, przy ul. Strzelców Bytomskich 11. Rejestracja na wizyty odbywa się codziennie, pod numerem telefonu 32 111 42 42. Ortopeda to nie jedyny specjalista, z którego usług pacjenci mogą skorzystać w ramach prywatnej poradni. Grono naszych lekarzy to między innymi:

Na wizyty można rejestrować się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00. Jeżeli chcą Państwo kompleksowo zadbać o swoje zdrowie, zapraszamy do Centrum Medycznego Beskidzka.