Poradnia prywatna – kardiolog Chorzów

Centrum Medyczne Beskidzka oferuje Państwu konsultacje z zakresu kardiologii w ramach prywatnej poradni. Lekarz kardiolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu krążenia. Nasi specjaliści oferują pacjentom kompleksową opiekę z wykorzystaniem najnowszego sprzętu. Są to lekarze z wieloletnim doświadczeniem. W zakresie profilaktyki i diagnostyki prywatna poradnia kardiologiczna wykonuje następujące badania:

  • EKG,
  • ECHO serca,
  • próba wysiłkowa,
  • USG,
  • Holter EKG i ciśnieniowy.

Diagnostyka układu krążenia polega także na przeprowadzeniu kompleksowych badań analitycznych, nakierowanych przede wszystkim na ustalenie poziomu cholesterolu i trójglicerydów. Zbyt duża zawartość tych substancji w organizmie człowieka może przyczynić się do powstawania chorób serca. Nasza poradnia kardiologiczna pomoże rozpoznać wszelkie nieprawidłowości w obrębie układu krążenia, a w przypadku ich występowania lekarze ułożą odpowiedni plan terapii.

Nasze Centrum Medyczne tworzą ludzie, dla których najważniejsza jest jakość świadczonych usług. Najnowsza wiedza i specjalistyczny sprzęt prywatnej poradni kardiologicznej wpływają na możliwość udzielenia pacjentom pomocy z zakresu szeroko pojętej kardiologii.

Poradnia kardiologiczna – Chorzów

Przychodnia znajduje się przy ulicy Beskidzkiej 3 w mieście Chorzów. Na miejscu mogą Państwo skorzystać nie tylko z poradni kardiologicznej, ale także z konsultacji lekarzy innych specjalizacji świadczących sługi prywatne. W naszym Centrum Medycznym przyjmuje między innymi:

Rejestracja na wizyty odbywa się codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00.