Poradnia prywatna – kardiolog Chorzów

Lekarz kardiolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu krążenia. Nasi specjaliści oferują pacjentom kompleksową opiekę z wykorzystaniem najnowszego sprzętu. Są to lekarze z wieloletnim doświadczeniem. W zakresie profilaktyki i diagnostyki prywatna poradnia kardiologiczna wykonuje następujące badania:

  • EKG,
  • ECHO serca,
  • próba wysiłkowa,
  • USG,
  • Holter EKG i ciśnieniowy.

Diagnostyka układu krążenia polega także na przeprowadzeniu kompleksowych badań analitycznych, nakierowanych przede wszystkim na ustalenie poziomu cholesterolu i trójglicerydów. Zbyt duża zawartość tych substancji w organizmie człowieka może przyczynić się do powstawania chorób serca. Nasza poradnia kardiologiczna pomoże rozpoznać wszelkie nieprawidłowości w obrębie układu krążenia, a w przypadku ich występowania lekarze ułożą odpowiedni plan terapii.

Najnowsza wiedza i specjalistyczny sprzęt prywatnej poradni kardiologicznej wpływają na możliwość udzielenia pacjentom pomocy z zakresu szeroko pojętej kardiologii.

Kardiologia Chorzów

Kardiologia to niezwykle wymagająca dziedzina medycyny, dlatego pacjentów zainteresowanych odbyciem konsultacji zachęcamy do skorzystania z pomocy wysoko wyspecjalizowanych ekspertów, których wiedzę i doświadczenie wspiera dostęp do nowoczesnego sprzętu diagnostycznego.

Poradnia kardiologiczna – Chorzów, ul Strzelców Bytomskich 11

Konsultacje z zakresu kardiologii w ramach prywatnej poradni świadczone są w Chorzowie, przy ul. Strzelców Bytomskich 11. Rejestracja na wizyty odbywa się codziennie, pod numerem telefonu 32 111 42 42   Na miejscu mogą Państwo skorzystać nie tylko z poradni kardiologicznej, ale także z konsultacji lekarzy innych specjalizacji świadczących usługi prywatne.
W naszym Centrum Medycznym przyjmuje między innymi: