28 sierpnia 2020

Nikt nie pozostawia złudzeń. Staramy się nauczyć żyć z wirusem, to jednak musimy być przygotowani na to, że najbliższe miesiące mogą się okazać prawdziwym wyzwaniem dla służby zdrowia. Chcielibyśmy, abyście wiedzieli, że jesteśmy przygotowani, aby nieść Wam pomoc. Zachowajmy wszelkie normy bezpieczeństwa i możliwie spokojnie podejdźmy do infekcji, które niewątpliwie są przed nami. Spójrzcie wstecz, w miesiącach jesiennych katar, kaszel, podwyższona temperatura nie były czymś, co nas paraliżowało. Teraz dzieci są badane już od wejścia do szkoły. Uszanujmy to, gdyż w sytuacji epidemicznej na całym świecie, takie procedury są normą i służą możliwie szybkiemu wyłapywaniu ognisk zapalnych.

Zasady panujące w szkołach i przedszkolach są tożsame w większości obszarów w Polsce. W związku z tym dzieci w częściach wspólnych zobowiązane są do noszenia maseczek. Podobnie rodzice, którzy nie powinni przebywać na korytarzach, ciągach komunikacyjnych, szatniach. Większość spraw załatwiana jest w trybie telefonicznym.

Już niebawem przekonamy się, w jaki sposób poradziliśmy sobie z nową rzeczywistością, na którą staramy się być gotowi, mimo że zmienia się z dnia na dzień.

Chcąc umówić wizytę lekarską skontaktuj się z nami telefonicznie.