Podstawowa Opieka Zdrowotna – pediatra NFZ

Centrum Medyczne Beskidzka oferuje opiekę zdrowotną dla całej rodziny. Naszym głównym celem jest dobro pacjenta oraz szybki powrót do zdrowia. Zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem. Szczególną troską otaczamy naszych najmłodszych pacjentów, których w ramach konsultacji na NFZ przyjmuje lekarz pediatra.

Specjalista z zakresu pediatrii zajmuje się nie tylko zagadnieniami związanymi ze zdrowiem dzieci, ale także z ich prawidłowym rozwojem. Przeprowadza wywiady rodzinne, na podstawie których bardzo często możliwa jest diagnoza. Lekarz pediatra dba o kompleksową opieką zdrowotną dziecka. Główne schorzenia, z którymi zmaga się w swojej pracy to:

  • stany gorączkowe,
  • zaburzenia układu oddechowego,
  • reakcje alergiczne,
  • zaburzenia w zakresie układu pokarmowego (biegunki, wymioty),
  • nieprawidłowości w odżywianiu.

Polecany pediatra NFZ – Chorzów

W trosce o jak najlepszą opiekę zdrowotną dzieci rodzice chcą mieć pewność, że polecany pediatra to jednocześnie dobry pediatra. Dobrym pediatrą określamy specjalistę, którego obok odpowiedniego podejścia  do małego pacjenta charakteryzuje wiedza i doświadczenie w zakresie chorób wieku dziecięcego. Centrum Medyczne Beskidzka współpracuje wyłącznie z najlepszymi pediatrami z okolicy. Dodatkowo współpracujemy z NFZ. Oznacza to, że wizyta u naszego pediatry jest bezpłatna. W ramach usług NFZ mogą Państwo skorzystać także z konsultacji u innych specjalistów. Wśród nich znajdują się:

W naszej przychodni działają także specjalistyczne poradnie prywatne. Wszelkie informacje znajdują się w odpowiednich zakładkach na stronie internetowej. Placówka znajduje się przy ulicy Beskidzkiej 3 w mieście Chorzów. Mogą Państwo skorzystać z rejestracji telefonicznej, która dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00.