Poradnia laryngologiczna prywatna – laryngolog Chorzów

W Centrum Medycznym Beskidzka działa prywatna poradnia laryngologiczna, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem w zakresie schorzeń górnych dróg oddechowych: nosa, gardła, krtani, uszu i zatok. Do naszych specjalistów zgłaszają się osoby z różnymi problemami. Laryngolog zajmuje się m.in.:

  • przewlekłymi stanami zapalnymi,
  • problemami z chrypką, kaszlem,
  • bólem ucha,
  • problemem wysychania błony śluzowej jamy ustnej,
  • przewlekłym katarem,
  • problemem oddychania przez usta i chrapaniem.

Obecnie konsultacje laryngologiczne nie są dostępne, przepraszamy.

W przypadku wyżej wymienionych problemów wskazana jest szybka konsultacja z dobrym laryngologiem, podczas której lekarz, w zależności od dolegliwości przeprowadza serię badań, takich jak między innymi badanie zewnętrzne ucha i okolicy zausznej, otoskopia (wziernikowanie ucha) czy laryngoskopia pośrednia. Długotrwałe dolegliwości związane z górnymi drogami oddechowymi mogą bowiem doprowadzić do przewlekłych powikłań.

W diagnostyce laryngologicznej wykorzystujemy nowoczesny sprzęt. Bardzo często stosowana jest metoda endoskopowa, która jest nieinwazyjna i całkowicie bezpieczna – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Laryngolog – Chorzów, Nowoczesna Przychodnia Laryngologiczna

Jeżeli szukają Państwo dobrego laryngologa w Chorzowie, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą placówką w celu umówienia wizyty. Nasi profesjonalni lekarze przeprowadzą dokładny wywiad i analizę objawów, na podstawie których dobiorą skuteczne leczenie. Konsultacja u dobrego laryngologa bez wątpienia pomoże ulżyć podczas walki z uporczywymi dolegliwościami.

W naszym Centrum Medycznym przyjmują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, wykorzystujący najnowszą wiedzę medyczną. Wykonywany zawód traktują jako pasję, dlatego do każdego pacjenta podchodzą z odpowiednią troską. To sprawia, że laryngologia w naszym Centrum jest na najwyższym poziomie, a pacjenci korzystający z usług Przychodni Laryngologicznej Centrum Medycznego Beskidzka otrzymują profesjonalną pomoc na każdym etapie diagnostyki i leczenia.

Laryngolog to tylko jeden ze specjalistów, który prowadzi konsultacje w naszej przychodni. W ramach prywatnych poradni swoje usługi oferują także: ortopeda, kardiolog, urolog.

Nasza placówka medyczna znajduje się przy ulicy Beskidzkiej 3 w mieście Chorzów. Rejestracja telefoniczna odbywa się codziennie – od poniedziałku do piątku, do godziny 18.00.