Centrum Medyczne – internista w mieście Chorzów

Centrum Medyczne Beskidzka oferuje Państwu konsultacje lekarzy internistów. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści z długoletnim doświadczeniem w zakresie medycyny. Wszystkie konsultacje, których udziela lekarz internista, odbywają się w ramach współpracy z NFZ – co oznacza, że są bezpłatne dla wszystkich ubezpieczonych.

Czym zajmuje się internista?

W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) nasi lekarze przyjmują pacjentów od poniedziałku do piątku. W zakresie pracy internistów przyjmujących w przychodni znajduje się:

  • profilaktyka związana z chorobami wewnętrznymi,
  • diagnostyka,
  • wykonywanie badań analitycznych i diagnostycznych.

Nasi interniści zajmują się chorobami serca i układu krążenia, układem oddechowym, jak również kwalifikacją do rehabilitacji i szczepień. Pacjentami są zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Lekarz internista jest lekarzem pierwszego kontaktu, do którego należy zgłosić się w przypadku pogorszenia stanu zdrowia lub jakiegokolwiek dyskomfortu zdrowotnego. Wizyta u tego specjalisty pomoże rozpoznać schorzenie i wprowadzić leczenie. Internista zajmuje się także wydawaniem skierowań do odpowiednich specjalistów dla pacjentów wymagających dalszej opieki lub diagnostyki.

W Centrum Medycznym Beskidzka w ramach współpracy z NFZ mogą Państwo skorzystać także z konsultacji z innymi specjalistami – jest to ginekolog i stomatolog. Nasza placówka znajduje się przy ulicy Beskidzkiej 3 w mieście Chorzów. Mogą Państwo zarejestrować się na wizytę u naszych specjalistów telefonicznie – codziennie od poniedziałku do piątku, do godziny 18.00.