Centrum Medyczne Beskidzka – ginekolog NFZ

Ginekologia to dział medycyny, który zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób układu płciowego u kobiet. Badania ginekologiczne są wskazane od momentu ukończenia 16 roku życia lub odbycia pierwszego stosunku płciowego. Centrum Medyczne Beskidzka oferuje Państwu konsultacje ginekologiczne  w ramach NFZ. Nasi specjaliści zajmują się szerokim obszarem zdrowia kobiet – niezależnie od wieku. W trosce o swoje zdrowie każda z Pań powinna przynajmniej raz w roku wykonywać profilaktyczne badania, które pozwolą na uniknięcie lub wczesne wykrycie niebezpiecznych dolegliwości.

Przychodnia umożliwia wykonanie badań USG – dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Ginekolog w naszym centrum medycznym zajmuje się także:

  • stanami zapalnymi narządu rodnego,
  • zaburzeniami endokrynologicznymi,
  • diagnostyką i leczeniem niepłodności,
  • badaniami cytologicznymi,
  • badaniami profilaktycznymi z zakresu profilaktyki raka szyjki macicy i raka piersi,
  • poradnictwem w zakresie antykoncepcji,
  • prowadzeniem ciąży.

Na NFZ przyjmować będą specjaliści ginekolodzy przy Oddziale Położniczo-Ginekologicznym szpitala w Chorzowie – przy ul. Strzelców Bytomskich 11. Wszystko po to, aby zapewnić pełną diagnostykę i leczenie kompleksowo w jednym miejscu. Na ul. Beskidzkiej natomiast uruchomiona będzie Ginekologia prywatna.

Przychodnia NFZ – nie tylko ginekolog

Specjaliści Centrum Medycznego świadczący usługi i konsultacje w ramach NFZ to nie tylko ginekolog, ale także internista. Oznacza to, że w naszej placówce mogą Państwo kompleksowo zadbać o swoje zdrowie w ramach posiadanego ubezpieczenia zdrowotnego.

Przychodnia znajduje się w mieście Chorzów przy ulicy Beskidzkiej 3. Wizytę mogą Państwo umówić osobiście lub telefonicznie. Rejestracja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00.